oferta-biznesowa

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I LOKALIZATORÓW GPS

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I LOKALIZATORÓW GPS

Z całą pewnością Państwa firma ma swoje tajemnice, którym zawdzięcza sukces, powodzenie i rozwój. Pieczołowicie zbierane i pielęgnowane bazy danych klientów, pomysły rozwoju firmy, plany strategiczne , materiały promocyjne, czy w końcu treści ważnych umów i kontraktów. Zachowanie w należytej tajemnicy tej wiedzy niejednokrotnie pozycjonuje firmę, podkreśla prestiż i buduje jej markę , jak i wzbudza zaufanie klientów , w ciekawość konkurencji.

Strategiczne pomieszczenia w firmie , jak sale konferencyjne , biura zarządu, czy osób zajmujących kluczowe stanowiska , jak i sekretariaty, czy też inne pomieszczenia, mogą być potencjalnie zagrożone zainstalowaniem urządzeń podsłuchowych, a przez to wyciekiem tak ważnych informacji w Państwa firmie.

 

W dzisiejszych czasach istnieje szeroki wybór urządzeń podsłuchowych, tzw pluskwy można zainstalować wszędzie , w biurze , domu, garażu czy samochodzie. Podsłuchy te mogą być kamuflowane i nie wzbudzą podejrzeń osób przebywających w obrębie działania takich urządzeń. Mogą być ukryte dosłownie wszędzie, np. w zegarku, ramce na zdjęcia , kalkulatorze , pilocie, kluczyku, wazonie, przedłużaczu i w wielu innych przedmiotach użytku codziennego.

Wychodząc naprzeciw Państwa firmy, Biuro Detektywistyczne Tomasz Anioł, przeprowadzi działania mające na celu ujawnienie, a następnie wyeliminowanie urządzeń podsłuchowych w Waszej firmie celem dbałości o tajemnicę firmy i ochronę jej marki.

– wykrywamy urządzenia podsłuchowe cyfrowe, analogowe, dyktafony, mikro kamery, oraz lokalizatory GPS,

– wykrycie urządzeń podsłuchowych, lokalizatorów GPS dokonamy w Państwa firmie , domu, mieszkaniu, czy też samochodzie .

W przypadku prowadzenia ważnych negocjacji, wdrażania nowych projektów, czy zawierania umów objętych tajemnicą firmową zapewnimy kontrolę pomieszczeń pod kątem ujawniania urządzeń podsłuchowych a także zapewnimy tzw bezpieczne spotkanie.

Dokonamy też sprawdzeń floty samochodowej pod kątem zainstalowanych lokalizatorów GPS przez co konkurencja może w łatwy sposób ustalić Waszych kontrahentów, miejsc zakupu i sprzedaży towarów, a także miejsc spotkań biznesowych jeśli nie odbywają się one na terenie firmy.