oferta-biznesowa

WYKRYWANIE I PRZECIWDZIAŁANIE KRADZIEŻOM

WYKRYWANIE I PRZECIWDZIAŁANIE KRADZIEŻOM

Prowadząc własny biznes musisz mieć zaufanie do pracowników jak i do osób z firm zewnętrznych przywożących czy odbierających towar. Musisz ufać , ale i zabezpieczyć się w sposób odpowiedni, rzetelny i sprawdzony, w celu minimalizacji ryzyka kradzieży. Musisz dbać o swój majątek, o swoje dobro i mienie firmy.

Jeśli podejrzewasz lub otrzymujesz sygnały, że na terenie firmy dochodzi do kradzieży, jeśli Twój dochód jest niższy niż w poprzednich okresach, a firma pracuje na tych samych obrotach co wcześniej, może to znaczyć , że ktoś działa na Twoją szkodę, jak i na szkodę całej firmy.

Biuro Detektywistyczne Tomasz Anioł dokona sprawdzenia zabezpieczenia firmy, prześledzimy każdy krok przechodzenia produktu, wytypujemy miejsca słabo zabezpieczone i poddamy je szczegółowej analizie, wytypujemy miejsca, oraz osoby które mogą przyczynić się do straty firmy. Sprawdzimy i zweryfikujemy proces wykonywanej pracy, w celu wykrycia i zakończenia złych praktyk stosowanych w Twojej firmie.

Nasi detektywi dokonają rozpoznania , ustalenia i rozpracowania , a także odpowiedniego udokumentowania kradzieży, w tym też paliwa i innego mienia firmowego.