oferta-indywidualna

KONTROBSERWACJA

KONTROBSERWACJA

Kontrobserwacja to zastosowanie różnych technik mających na celu ustalenie czy dana osoba lub obiekt zostały podjęte obserwacją przez inne osoby.

Należy wiedzieć, że potwierdzenie obserwacji może mieć niebagatelne znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa jak i rodziny czy firmy.

Działania kontrobserwacji które wykryją obserwację prowadzoną wobec osoby czy obiektu mogą w dalszej realizacji celowo doprowadzić do dekonspiracji obserwacji przez co jej zaniechania, lub przez dalsze dyskretne działania uzgodnione wcześniej z Klientem mogą skierować obserwację w sposób przez nas zaplanowany i bezpieczny, w kierunku wcześniej uzgodnionym, co da niewłaściwe i nieprawdziwe informacje obserwacji. Czynności te miałyby w pełni na uwadze bezpieczeństwo naszego Klienta.

Kontrobserwacja może mieć niewątpliwy wpływ na bezpieczeństwo osób i obiektu, w tym firmy. Prowadzona niechciana obserwacja w stosunku do osoby czy obiektu może mieć na celu ustalenie planu dnia osoby, miejsc odwiedzanych, kontaktów z osobami, miejsca pracy i zamieszkania czy pojazdu którym się dana osoba porusza, a także sprawdzenia i rozpracowania zabezpieczeń firmy czy domu celem ewentualnych działań przestępczych w tym włamań i kradzieży, jak i poznania kluczowych kontrahentów firmy w celu ich przejęcia czy poznania miejsc zbytu czy zakupu towarów, tak mogą działać firmy konkurencyjne.

W chwili gdy podejrzewasz, że możesz być obserwowany lub ktoś Tobie bliski, czy Twój dom lub firma , należy niezwłocznie podjąć działania kontrobserwacyjne celem potwierdzenia lub wykluczenia tych podejrzeń, a co za tym idzie zapewnienia pełnego bezpieczeństwa osobom i obiektom.